'; 1+0 Stüdyo Daire Tasarım » Move Mimarlık A.Ş.

1+0 Stüdyo Daire Tasarım

1+0 Stüdyo Daire Tasarım

1+0 Stüdyo Daire Tasarım

Günümüzde tek odalı daireler oldukça fazla olmasına rağmen tasarımları doğru yapılması ve istenilen ferah yaşam alanına sahip olunması için Ankara ofis iç mimarlık ile bir çalışma yürütülmesi gerekmektedir. Çünkü insanlar evlerini ne kadar küçük olarak seçseler de etrafında barındırmış oldukları imkanlardan dolayı hayatı kolaylaştıracak birçok çözümü bulundurmaktadır. Dış etkenler bu kadar fazla iken de ev şartlarının da yüksek olması ve rahat olması da doğru bir iç mimarlık tasarımı ile ortaya çıkmaktadır.

Stüdyo daireler temizliği, giderinin düşüklüğü ve pratik bir yaşam alanı sunması gibi birçok nedenden dolayı tercih edilmektedir. Bu yüzden de kişilerin sağlamış olduğu bu fırsatları iyi bir şekilde değerlendirmesi ve alanı olduğundan daha aktif bir şekilde kullanabilmesi gerekmektedir.

1+0 Stüdyo Daire Tasarımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ankara ofis iç mimarlık günümüzde stüdyo dairelerinin sunmuş oldukları avantajları çok iyi bir şekilde değerlendirmektedir. Bu yüzden de bu tarz daireler tutulması durumunda istekler ve ihtiyaçlar ön planda tutularak gerekli olan özel tasarımların devreye girmektedir.

Stüdyo daireler boyutları itibari ile kısıtlı alana sahip olmasından dolayı kişilerin aydınlık ve ferah alana sahip olması büyük bir önem taşımaktadır. Böylelikle de kişi ev içerisinde sıkılmadan vaktini geçirebilmektedir. Bundan dolayı da iç mimarlar aracılığı ile bu tarz küçük evlerde ki dekorasyonlara önem verilmeli ve kullanılabilecek en işlevli şekilde kullanılması gerekmektedir.

Dekorasyonda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Dekorasyon esnasında ise dikkat edilmesi gereken unsurlar şunlar olmaktadır;

  • Ankara ofis iç mimarlık ile anlaşmalar tamamlandıktan sonra kişilerin evin krokisi üzerinde yeme içme, uyuma, çalışma alanı veya aktivite alanı gibi bölümleri belirlemeli ve planını ona göre yapması gerekmektedir.
  • Stüdyo dairelerin küçük olmasından dolayı ise çalışma alanı ve yemek yeme alanının ortak olması gibi durumların ortaya çıkmasından dolayı eşyalar daha minimal alınması ve ihtiyaca uygun bir şekilde tasarlanması gerekmektedir.
  • 1+0 dairelerin içerisine alınacak eşyalar maliyeti düşük olmalarından dolayı ise iç mekan tasarımında eşyaların haricinde sevilen bitkiler veya tablolar ile ev renklendirilerek istenilen şekle sokulması kişinin yaşam alanına daha adapte olabilmesi için oldukça önemli olmaktadır.
Yukarı Dön
Kapat Zoom