'; Ankara Villa İç Mimarlık » Move Mimarlık A.Ş.

Ankara Villa İç Mimarlık

Ankara Villa İç Mimarlık

Ankara Villa İç Mimarlık

Lüks yaşam alanları olarak karşımıza çıkan villalar konforun üst düzeyde olması gereken alanlardır. Özellikle geniş ailelerin tercih etmiş olduğu villalar da alanın zevkli bir şekilde doldurulabilmesi oldukça zordur. En zevkli şekilde alanın doldurulmasını sağlamak amacıyla alanında uzman bir iç mimarlık firması ile görüşmek gerekmektedir. Firmamız tarafından Beysu Vera villaları, Işıklar villaları gibi birçok villa projesi benzersiz alanlara dönüştürülmüştür. Ankara’nın önde gelen lüks yapıları konforun ve gösterişin barındırıldığı en lüks ortamlar olarak tasarlanmıştır. Villalar farklı büyüklükte ve farklı özellikte olabilmektedir. Bu özellikleri yanı sıra farklı amaçlar için kullanılabilir. Tasarımda ve uygulamada hem villaların mimari özelliklerine hem de kullanım amaçlarına göre tasarımları seçilmesi gerekmektedir.

Villa İç Tasarımında Dikkat Edilecekler

Move mimarlık iç tasarımlarında hem tasarımın hem de uygulamanın tek bir elden yapılması sonucun istenildiği gibi olması için önemlidir. Firmamız her türlü yapının iç tasarımına profesyonellikle tasarlayarak uygulamakta ve istenilen başarılı bir sonuç elde edilmektedir. Beysu Vera villaları çözüm ortağı olduğumuz villa yapılarından yalnızca biridir. Nitelikli insan kaynağımız sayesinde her türlü villa tarzı yapılarda gerekli hassasiyet gösterilerek villanın yapılış amacına uygun iç dizaynının iç mimarisinin düzenlenmesi kısa süre içerisinde tarafımızca tamamlanmaktadır.

Villa tipi konutlarda genel itibariyle camların çok olması ve alanın geniş olması nedeniyle aykırı renklerin kullanılması çok daha etkili sonuçlar doğurmaktadır. Gece villa aydınlatmalarını alan hesaplanarak çok daha fazla yapılması yine konforlu bir alan oluşması için gereklidir. Villalar konut olarak kullanılabileceği gibi aynı zamanda iş yeri olarak da kullanılabilir Bu nedenle kullanım amacına uygun olarak yapılan tasarımlar hem ergonomik hem de şık olması açısından önemlidir.

Modern Dekorasyon Önerileri

Firmamız hem tasarım aşamasında hem de uygulama aşamasında nitelikli insan kaynağı sayesinde problemsiz ve özgün işler çıkarmaktadır. Beysu Vera villaları yaptığımız bina içi tasarımlardan yalnıza bir örnek olup daha birçok referans işlerimiz bulunmaktadır. Modern dekorasyon çalışmaları için özgün çalışmalar sergileyen iç mimarlık firmaları tercih etmeniz sizler için her zaman daha faydalı olacaktır.

Yukarı Dön
Kapat Zoom