'; Beytepe 1923 İç Mimarlık Tasarımı » Move Mimarlık A.Ş.

Beytepe 1923 İç Mimarlık Tasarımı

Beytepe 1923 İç Mimarlık Tasarımı

Beytepe 1923 İç Mimarlık Tasarımı

Beytepe 1923 iç mimarlık tasarımı ile 18.000 m2 alanda modern ve yenilikçi bir dünya kurmak amaçlanmıştır. Yaşam konseptlerini ve açık alışveriş merkezi konseptlerini birleştiren iki katlı karma bir proje olan Beytepe 1923, farklı ve özel yaşam biçimlerine sahip yaşam alanlarını sizlere sunmaktadır. Bunun yanı sıra cadde dükkanları da projeye entegre edilerek Beytepe’ye katma değer kazandırılmıştır. Ankara’nın prestijli bölgesi Beytepe Bulvarı’nda yer alan Beytepe 1923, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 seçeneklerinden oluşan toplam 217 konut ile bölgenin en büyük ticari projelerinden biridir. Ayrıca proje içerisinde 56 cadde üzeri dükkan ve 26 teras mağazası bulunur.

Beytepe 1923 Yapı Özellikleri

Beytepe 1923 iç mimarlık açısından birçok kriter dikkate alınarak tasarlanmıştır. Gökhan Aksoy, Neşet Güne ve Dr. Murat Z. Memlük tarafından planlanan bu yapı, iş parklarını bulvardan kaldırarak meydana dönüşmüştür. Birçok farklı etkinliğe ev sahipliği yapabilen bu kamusal alan, tasarımın merkezinde ve şehrin en önemli etkileşim alanlarından biridir. Farklı düzeylerdeki yaklaşımların tek bir ortak avluda birleştirilmesi hem ticari kullanımı hem de sosyal etkileşimi teşvik eder. Farklı büyüklükteki daire tipleri ile geniş bir kullanıcı profiline sahip olan yapı, bu özelliği ile rakiplerinden farklılaşarak mahalle ile farklı ilişkiler sürdürür.

Beytepe 1923 Mimarisi

Beytepe 1923 iç mimarlık konusunda örnek yapılardan biridir. Projenin amacı, çevre ile uyumlu, modern, çağdaş, proaktif, yeşilliklerle iç içe ve doğayla uyumlu bir yapı ortaya çıkarmaktır. Merkezde konumlanarak bu dinamik bölgeye yeni bir soluk kazandıran Beytepe 1923 kaliteli bir yaşam çizgisi yapı olma özelliği taşımaktadır. Bu bağlamda, kullanıcılara en yüksek yaşam standardını ve konforu sunmayı amaçlar. Ayrıca kullanıcılara uyumlu, modern, çağdaş, kaliteli ve doğayla uyumlu renkli bir yaşam sunar. Kültür, sanat ve eğlence bölümü, alışılagelmiş ve tekrarlanan kapalı ortamlardan ziyade, doğayla iç içe yaşamayı ve deneyimlemeyi vaat eder. Her köşesinin özenle tasarlandığı bahçe alanlarında, çocuklar için oyun ve eğlence alanları, yürüyüş yolları, dinlenme ve rehabilitasyon alanları, hamak salıncakları, ışık, koku ve renk bahçeleri, aromatik şifalı bitkilerle dolu bahçeler vb. bulunur.

Yukarı Dön
Kapat Zoom