'; Cafelere Özel Tuğla Desenli Duvar Paneli » Move Mimarlık A.Ş.

Cafelere Özel Tuğla Desenli Duvar Paneli

Cafelere Özel Tuğla Desenli Duvar Paneli

Cafelere Özel Tuğla Desenli Duvar Paneli

Cafeler özel tuğla desenli duvar paneli kullanımı son zamanlarda ciddi manada atmıştır. Üç boyutlu kabartma duvar desenleri tıpkı gerçek tuğla duvar gibi görünümü nedeniyle oldukça ilgi çekmektedir. Yalnızca cafe ve işletmelerde değil ben çok alanda mükemmel bir ambiyans oluşturan bu malzemeler oldukça uygun fiyatlı ve avantajlıdır. Bu nedenle de birçok alanda tercih edilmektedir. Profesyonel iç mimarlık ofisi çalışanlar tarafından da önerilmek de olan tuğla veya taş desenli duvar panelleri yaşam alanlarınızın havasını anında değiştirebilecek bir potansiyeldedir. Cafe duvarlarında tuğla deseni için bir bölüm oluşturabileceğiniz gibi baştan sona tüm kafenin duvarlarına tuğla ürününe çevirebilirsiniz. Hazır haneler oldukça kolay mı bir uygulamayla duvara sabitlenebilir. Uygulamanın ardından ciddi manada güzel bir görünüm elde edilmektedir. Montaj sonrasında aydınlatmalar ile desteklendiğinde tıpkı eski yapılar gibi nostaljik bir alana sahip olabilirsiniz.

 Tuğla Desenli Duvar Paneli nin Avantajları Nelerdir?

Tuğla desenli duvarların profesyonel iç mimarlık ofisi yardım eyle ya da profesyonel uygulayıcılar ile tasarlanması ve uygulanması güzel sonuçlar ortaya çıkarır. Tuğla desenli duvar panellerinin tercih edilmesinde sağladığı avantajlar etkili olmaktadır. Çeşitlerine göre 35 santim aralığında farklı kalınlıklarda olabilmektedir. Bu paneller strafordan üretildiği için iç izolasyon özelliği de taşımaktadır. Strafor yapısı sayesinde sıcağa, neme sese karşı direnç sağlayarak dış yalıtım haricinde bir de iç yalıtım oluşturmaktadır. Silinebilir yapısı sayesinde istediğiniz gibi temizlik yapar ve kolaylıkla hijyeni sağlayabilirsiniz. Kanserojen madde içermediği için rahatlıkla her ortamda kullanılabilir. Özellikle hiperaktif çocukların bulunduğu ortamlarda yumuşak yüzeyi sayesinde yaralanmalarında önüne geçmektedir. Kendi kokusuz yapısı aynı zamanda ortamdaki nemi küfün kötü kokuların emilmesini de sağlar.

Tuğla Desenli Duvar Paneli Ne Neden Tercih Etmelisiniz?

Tuğla desenli duvar paneli öncelikler görünümü itibariyle şık bir ambiyansa sahiptir. Kullanıldığı ortamda oluşturduğu ambiyans etkileyicidir. Bununla beraber uygulaması kolay ve ciddi manada avantajlarla sağlamaktadır. Daha birçok avantajı da olduğu için özellikle profesyonel iç mimarlık ofisi çalışanları tarafından çoğu ortamda tercih edilmektedir. Farklı renk ve farklı desen seçenekleri de olması nedeniyle her ortama uygun her zevke uygun ürünü seçilebilmesi mümkündür.

Yukarı Dön
Kapat Zoom