'; Daha Esnek Çalışma Alanları İçin Pratik Çözümler » Move Mimarlık A.Ş.

Daha Esnek Çalışma Alanları İçin Pratik Çözümler

Daha Esnek Çalışma Alanları İçin Pratik Çözümler

Daha Esnek Çalışma Alanları İçin Pratik Çözümler

Daha esnek çalışma alanları için pratik çözümler sunan Move mimarlık özellikle günümüzdeki koşulları göz önüne alarak dekorasyon işlemlerini gerçekleştirmektedir. Özellikle pandemi nedeniyle birçok iş yerinin uzaktan çalışmaya başlaması veya esnek çalışma stilini hayatımıza girmesi beraberinde bu yaşam tarzına uygun alanlara ihtiyaç duyulmasına neden olmuştur. Yeni bir yaşam tarzına benimsenmesinde tabii ki ofis verin yeniden dizayn edilmesi büyük bir gerekliliktir. Yeniliği ve gelişmişliği ile çalışmaya teşvik edecek konforlu en önemlisi de ergonomik alanlar Move ile hayat bulmaktadır. Firmamız iç mimarlık ofisi olarak en trend çalışmalar ile çalışma performansınızın arttırılmasını garanti etmektedir.

Çalışma Motivasyonunuzu Arttırabilecek Dekorasyon Modelleri

İster işyerinde düzenleyeceğiniz bir ortam isterseniz evinizde odanızı ofise çevireceğiz bir ortam olsun yapacağınız küçük adımlarla daha istekli çalışabilmeniz mümkündür. Bunun üzerine çalışmak için ergonomik koşulların sağlanması iş hayatında en verimli çalışabilmek hem de ilerleyen zamanlarda mesleki hastalıklara yakalanmamak için önemlidir. Bu nedenle tasarlayacağız çalışma ortamları her yönden çalışma şartlarında uygun ve ergonomik olmalıdır. Çalışma alanlarınızda konsantrasyonunuzu bozmayacak sizi motive edecek güzel ve canlı renkler kullanılmalıdır. Ofisi andıran sade ve modern görünümler ise işin ciddiyetinin farkına varmanızı sağlayacaktır. Mimari tasarımlar arasında iç mimarlık ofisi olarak birçok farklı model ve farklı dekorasyon önerilerimiz bulunmaktadır. Çalışma alanlarınızı baştan sona dekore edebileceğiniz gibi yalnızca ufak dokunuşlarla da çok daha verimli alanlara dönüştürebilirsiniz.

Ankara’da İç Mimarlık Ofisi

Dikey mimari ve yatay mimari günümüzde oldukça gelişmiştir. Ülkemizde ciddi manada değerli eşsiz üste projeleri inşa edilmektedir. Sadece Ankara’da yüzlerce plaza ve kule çalışma alanı olarak inşa edilmektedir. Move mimarlık iç mimarlık ve ofisi olarak adını plazmalar ve kuleler gibi lüks mekanlarla duyurmayı başarabilmiştir. One tower, marina Ankara, Sinpaş altın kuleler, Panorama, Yıldız kule gibi birçok tanınmış yapılarda movie imzası bulunmaktadır. Sizlerde çalışma ortamlarınıza değer katmak çalışanlarınızın motivasyonunu yükseltmek ve aynı zamanda verimli bir çalışma ortamına sahip olmak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Yukarı Dön
Kapat Zoom