'; Fransız Banyo Modelleri » Move Mimarlık A.Ş.

Fransız Banyo Modelleri

Fransız Banyo Modelleri

Fransız Banyo Modelleri

Klasik bir havaya sahip olması nedeniyle son dönemlerde büyük ilgi gören Fransız banyo modelleri , hemen herkesin severek tercih ettiği, banyo dekorasyonunda ilk akıllara gelen modeller arasında yer alıyor. Kullanışlı ve şık bir banyo dizaynı sunan bu banyo modelleri, klasik bir havaya sahip olmasıyla da göz dolduruyor. Doğru boya seçiminin ardından Fransız banyolardaki klasik havayı yakalayarak da yepyeni yaratıcı banyo dizaynına sahip olabilirsiniz. Bu model banyo dizaynında beyaz renk tercihinizde banyonun dekorasyonu oldukça kolay olacaktır. Bu noktada istenilen tüm renkler beyaz banyolarda kullanılabilir. Banyoda kullanılan mobilyalar koyu renkli ise de iç mekana aydınlık katacak halı ve dekoratif diğer ürünler de uyumlu olacak şekilde kullanılabilir.

Fransız Tarzı Banyo Dekorasyonu Nasıl Yapılır?

Gösterişli avizeler, pek çok sayıda aksesuarlar ve dev aynaların kullanıldığı Fransız tarzı banyo dekorasyonları nasıl yapılır? Fransız tarzı banyo modelleri, oldukça masraflı ve yüksek bir maliyete sahip olması nedeniyle düşük bütçelerin tercihi olmuyor. Oldukça şık ve modern bir banyo dizaynı olan Fransız banyolar, gösterişli olması nedeniyle de göz dolduruyor ve maddi sıkıntısı olmayanların ilk tercihleri arasında yer alıyor. Barok tarzı olarak da adlandırılan Fransız banyo modeli, ihtişamlı bir avizenin yanında şık dolaplar ve göz alıcı zemin detaylarına da sahiptir. Siyahın asaletini kullanarak da siyah – neon kombinasyonu ile en şık Fransız banyo dekorasyonunu oluşturabilirsiniz.

İç Mimarlık Ofisleri Fransız Tarzı Banyo Dekorasyonunu Tercih Ederler mi?

Son zamanların gözde banyo tasarımlarından olan Fransız banyo dekorasyonu, iç mimarlar tarafından tercih ediliyor mu? Yüksek bir maliyeti olan bu tarz banyolar, ihtişamlı ve göz alıcı olması nedeniyle tüm dikkatleri üzerine çekiyor. Birbirinden şık aksesuarlara da fazlasıyla yer verilen Fransız tarzı banyolar, iç mimarların da en çok tercih ettikleri banyo modelleri arasında yer almaktadır. Yüksek maliyete sahip olması nedeniyle düşük bütçeliler tarafından tercih edilemeyen bu tarz banyolar, evinize farklı bir boyut kazandırırken stresli geçen bir gününüzü de en iyi ve en mutlu şekilde sonlandırmanızı sağlıyor.

Yukarı Dön
Kapat Zoom