'; Fransız Rivierasında Brütalistlerden Esinlenen Bir Eve Girin » Move Mimarlık A.Ş.

Fransız Rivierasında Brütalistlerden Esinlenen Bir Eve Girin

Fransız Rivierasında Brütalistlerden Esinlenen Bir Eve Girin

Fransız Rivierasında Brütalistlerden Esinlenen Bir Eve Girin

Fransız rivierasında brütalistlerden esinlenen bir eve girin! En yeni dekorasyon fikirleri ile sizlerde Fransa’nın Akdeniz kıyısında bulunan bir evde yaşıyormuşçasına huzurlu olabilirsiniz. Denizin ve gökyüzünün mavi dilim birbirine karıştığı cennet gibi bir görseli andıran ambiyansı evler denizin içine yansıtabilirsiniz. En özel mimarlık firması ile Fransız havasına sahip olabilirsiniz.

Modern görünüşünün yanında doğallığın içerisinde barındıran nefes almanızı sağlayacak harika fikirlere sizlerle kulak verin. En özel iç mimarlık firması tarafından önerilmekte olan birçok farklı dekorasyon fikri ile sizlerde yeşil bir gün mavi ile iç içe yaşam alanlarında kullanabilirsiniz. Beyazın farkı tonlarındaki veya akşamın farklı tonlarını yine Fransa’nın bu güzel şehrini andıracak kombinasyonlarda kullanabilirsiniz. Kendinizi sürekli olarak tatil köyünde hissedecek ve sürekli olarak rahatlama halinde olabileceksiniz.

Fransız Ev Dekorasyonu

Fransız ev dekorasyonu denildiğinde akla zarif çizgileri içerisinde barındıran renklerin birbiriyle temas ettiği uyumlu ve rahatlatıcı dekorasyon fikirleri akla gelmektedir. Ankara’nın tek ödülü iç mimarlık firması tarafından da sıklıkla önerilmek de ve uygulanmakta olan Fransız tarzı ev dekorasyonları oldukça rağbet görmektedir. Yeşilli mavili ve canlı renkleri bir arada toplayan Fransız tarzı ortamın enerjisini arttırırken ferah ve daha yaşanılabilir bir ortam oluşturmanıza da yardımcı olmaktadır.

Fransız ev dekorasyonunda aydınlatma çiçekler ve duvarlar üzerindeki mavi tablolar olmazsa olmaz parçaları arasındadır. Fransız tarzı dekorasyon da en önemlisi evinizde sanki bir çiçek bahçesinin değilmiş sizinle rengarenk mobilyaların var olmasıdır. Move mimarlık ile mavinin ve beyazın mı yeşilin farklı renklerle de uyum içerisinde olabileceği yüzlerce kombinasyon oluşturulabilmektedir.

Fransız Evleri İç Mekan

Fransız evlerinde iç mekan tasarımları genellikle sade ama zarif dokunuşlarla gerçekleştirilmektedir. Fransız dekorasyon denildiğinde olmazsa olmaz uygulamalardan birisi rengarenk mobilyalar ve rengarenk perdelerdir. Bu kombinasyonu yeşil yapraklı bitkiler ile daha canlı kılmak mümkündür.

Dahası mavi duvarlar üzerine beyaz ve yeşil ton tablolar yahut beyaz duvara mavi tonlarında farklı tablolar asılan hatta ortamın havası ciddi manada değiştirilebilir. Ankara’nın tek ödüllü iç mimarlık firması olan Move mimarlık ile sizlerde Fransız tarzı iç mekan düzenlemeleri yapabilirsiniz. Böylece zarifliği ve huzur dolu bir ortamı oluşturarak yaşam alanlarınızı 18. yüzyılın huzur dolu ortamlarına döndürebilirsiniz.

 

Yukarı Dön
Kapat Zoom