'; İç Mimarlık Mesleği » Move Mimarlık A.Ş.

İç Mimarlık Mesleği

İç Mimarlık Mesleği

İç Mimarlık Mesleği

İç mimarlık mesleği sürekli olarak kendini geliştirmek ve sürekli olarak beğenilecek eşsiz eserler ortaya koymak gerektiren bir meslektir. Mimarlığı eşsiz kılan da birbirinden farklı ve yenilikçi tasarımlardır. Bu kapsamda firmamız Ankara genelinde birçok önde gelen firmaya ve binalara iç mimarlık imzasını atmıştır. Ankara’nın önde gelen mimari eserlerinden kuzu Kumru gibi büyük ölçekli üst yapı projeleri ne benzersiz iç mimari çalışmaları ile Move mimarlık benzer birçok binaya örnek olmuştur. Firmamızın benzersiz çalışmaları nedeniyle Ankara genelindeki büyük ölçekli üst yapı projelerinin yüzde seksenin film aramızı tercih etmektedir. Yalnızca bir meslek olarak yalnızca para kazanılacak bir alan olarak görmediğimiz iç mimarlık mesleği firmamızın uzman çalışanları tarafından önem sererek yeni ve etkili tasarımlar ortaya koymaktadır.

Geleceğe Yapılan Dokunuşlar

Firmamız teknolojiyi yakından takip ederek tüm çalışmalarında teknoloji odaklı yeni tasarımlar geliştirmektedir. Bu sayede yaşam alanlarında veya çalışma alanlarında veyahut ta sosyal yaşam alanlarınızda konforun yanında ihtiyaçlarınızın en kolay yolla ve kesin bir şekilde karşılanabilmesi için gerekli çalışmalar gerçekleştirmektedir. Bu yönleriyle iç mimarlık alanında Ankara’ya yeni bir bakış açısı kazandıran firmamız başta kuzu Kumru yapıları olmak üzere birçok Plaza ve kulede özgün tasarımlar ortaya koymuştur. Bu alanlarda bulunan ticari dükkandan, konutlar, ofis alanları ayrı ayrı düşünülerek iç açıcı ve kendine hayran bırakan mimari tasarımlar ve mimari tasarım harikası olan mobilyalar ile donatılmıştır. Mimarlardan uygulama ekibine kadar uzman kadromuz sayesinde eşsiz tasarımlarımız profesyonelce uygulanmaktadır.

Ses Getiren Mimarı Tasarımlar

Bir alanın hayran bırakan tasarımının aynı zamanda yalnızca o alana ait olması beraberinde o alanında eşsiz olmasını sağlamaktadır. Üst Yapı projesini akıllarda tutacak ve özellikle müşterileri en çok etkileyecek yönü şüphesiz mimari tasarım mıdır. Örneğin kuzu Kumru konutları firmamızın mimari çalışmalarını üstlendiği bir projedir. Alanında benzersiz çalışmaları gerçekleştirilerek uygulandığı projede Ankara’da eşsiz bir tasarım ortaya çıkarılmıştır. Bu sayede kendini özgür bir tasarımı bulunan konutlardaki tüm çalışmalar başka üstyapı projeler tarafından örnek alınmıştır. Çalışmalarımızda özellikle geleceği ümit vaat eden çeşitli uygulamalarımız bulunmaktadır.

Yukarı Dön
Kapat Zoom