İç Mimarlık Şömine Tasarımları

İç Mimarlık Şömine Tasarımları

İç mimarlık şömine tasarımları geçmişten günümüze en çok tercih edilen tasarım uygulamaları arasında yer almaktadır. Mevsimlerin duanın veya iç dekorasyonların insan ruhu üzerindeki etkileri gibi şöminenin de insan ruhu üzerinde bir manada etkisi vardır. Ödüllü iç mimarlık firması olan Move iç mimarlık ofis tarafından en modern tasarımlar ile ruhunuzu besleyecek hak ve aynı zamanda içinizi ısıtacak birbirinden farklı şömine modelleri tasarlanmaktadır. Bu sayede sizlerde sıcak bir atmosfer eşliğinde çok keyfi vakitleri şömine karşısında geçirebilirsiniz. Gerçek ateşin enerjisini ve sıcaklığını hissederek huzur bulacağınız bir ambiyansın oluşturulması bu sayede sağlanmaktadır. Seramik, ahşap görünümlü, metalik, cam, taş, tuğla ve daha birçok farklı şömine modelleri ile sizler de istediğiniz her alanda alanın ambiyansını tamamlayan mükemmel kombinler oluşturma şansına sahip olabilirsiniz.

Odun Şömineleri

Eskiden kopamayan ve eskiyi her dönem evlerinde yaşatmak isteyenler bütün şömineler vazgeçilmez dekoratif unsurlardır. Yalnızca birer dekoratif unsur olmakla kalmayıp şömineler aynı zamanda hem ev ortamınızı hem de içinizi ısıtmaya yarayacaktır. Duvar tasarımı olarak şömine uygulamaları yapılabileceği gibi duvardan daha ileride yalnızca bir blok şeklinde şömine tasarımı da yapılabilmektedir. Odun şömineleri ödülü iç mimarlık firması olan Move iç mimarlık ofisi tarafından özgün tasarımlarla uygulanmaktadır. Salonlarınıza ya da oturma odalarına tercihinize göre tasarımı ve uygulaması yapılarak en şık haliyle yaşam alanlarınızı farklı bir atmosfere sahip olması sağlanmaktadır. Tasarlanan şömineler mobilyalarınıza ve iç aksesuarlarını uygun olarak tasarlanabilmekte ve aynı zamanda odun şöminelerin de odunları dekoratif olarak koyabilmeniz için alanlarda hazırlanmaktadır.

Gazlı Şömineler

Günümüzde hemen hemen her ilde ve her evde doğalgaz kullanılmaktadır. Kullanım kolaylığı sağlayan doğalgaz ocakta ve kombide kullanılmaktadır. Gelişen teknolojilerle beraber ödünü iç mimarlık firması olan Move iç mimarlık yaşam alanlarınızda ki dekoratif amaçlı şöminelerinizi aynı zamanda evinizi ısıtmak maksadıyla gazla kullanabilmeniz için baştan sona tasarlanmaktadır. Gazlı ve camlı olan şömineler alevlerin ahengini izlemenizin yanısıra ortamın ısınması gibi birçok gereksiniminizi de karşılamaktadır. Firmamız ile iletişime geçerek deneyimli Mimarlarımızın birbirinden farklı tasarım önerilerinden faydalanabilirsiniz.

Yukarı Dön
Kapat Zoom