'; İskandinav Tarzı Aksesuarlar » Move Mimarlık A.Ş.

İskandinav Tarzı Aksesuarlar

İskandinav Tarzı Aksesuarlar

İskandinav Tarzı Aksesuarlar

İskandinav tarzı aksesuar birçok kişinin vazgeçilmez dekorasyon fikirleri arasında yer almaktadır. İskandinav tarzı tasarımlara merak uyandıran tarafından bu tarzı tamamlayacak aksesuarlara da ihtiyaç duyulmaktadır. En her alanında farklı eşyaların bu tarzda seçilmesi mümkündür. Adeta dünyayı kasıp kavuran bir tren olarak ortaya çıkmış olan İskandinav tarzı için birbirinden farklı iç mimar tasarımları bulabilmek mümkündür.

İç mimarlık ofisi yardımıyla kendini zinde tasarımlarını hayata dönüştürebileceğiniz gibi birçok uygulama oluşturulabilmektedir. Böylece İskandinav çizgisi içerisinde kendi tasarımlarınızı ve ben hem çalışma ortamlarınızı hem de yaşam ortamlarınızı değiştirebilirsiniz. Hem işlevselliği hem de sadeliği olan bu tarz tasarımlar sayesinde sizlerde rahatlatıcı ve sakin bir ortamda yaşamanın keyfini sürebilirsiniz.

 İskandinav Perde

İskandinav tarzı denildiğinde akıllara her zaman için doğal rahatlatıcı unsurlar gelmektedir. 1950’lerden beri hayatımızın bir köşesinde bulunan İskandinav tarzı iç mekânlarda çeşitli aksesuarlar da ve çeşitli eşyalar da kendini gösterebilmektedir. Halen en popüler uygulamalardan biri olan bu tarz en çokta kendini perdelerde gösterebilmektedir. Göz alıcı ve rahatlığı ön planda tutan bu dekorasyon aynı zamanda sadeliği ile de içinize huzur dolduracaktır.

İskandinav tarzı perde çeşitlerinde ise tüm zevklere hitap eden birbirinden farklı perde çeşitleri bulabilmeniz mümkündür. İsterseniz çocuğunuzun odasına isterseniz oturma odasında isterseniz yatak odasına kullanabileceğiniz birbirinden farklı desenlerde birbirinden farklı model tasarımlar kullanabilirsiniz. Üstelik yalnızca PVC kaplama ile kalmayan tasarımlar ile kombin oluşturabileceğiniz farklı seçeneklerden de faydalanabilirsiniz.

İskandinav Tarzı Aydınlatma

Günümüzden yaşam alanlarında ve çalışma ortamlarında sıklıkla tercih edilen İskandinav tarzı kendine aydınlatmalarda da hayat bulmaktadır. İç mimarlık ofisi tarafından önerilmektedir olan birbirinden farklı aydınlatma armatürleri aydınlatma seçenekleri bulunmaktadır. Genellikle şık ama sade aydınlatma armatürleri İskandinav tarzını yansıtmaktadır. Bu kapsamda birbirinden farklı birçok aydınlatma önerisinden faydalanabilirsiniz.

Geleceğin yaşam alanlarında da kullanılmakta olan birbirinden farkı İskandinav tarzı aydınlatma öneri Move iç mimarlık tarafından sağlanmaktadır. Sizler de yaşam alanlarınızda benzersiz bir huzurun oluşmasını istiyorsanız firmamız ile iletişime geçerek en özel uygulamalardan faydalanabilirsiniz. Evde kaldığınız bugünlerde de iç ferahlatıcı uygulamaları gönül rahatlığıyla evlerinizde bulabilirsiniz.

 

Yukarı Dön
Kapat Zoom