'; Koltuk Takımıyla Uyumlu Berjer Seçimi » Move Mimarlık A.Ş.

Koltuk Takımıyla Uyumlu Berjer Seçimi

Koltuk Takımıyla Uyumlu Berjer Seçimi

Koltuk Takımıyla Uyumlu Berjer Seçimi

Salonlarda olmazsa olmaz koltuk takımlarına şık berjerler ile eksik kalan parçalar tamamlanmış olmaktadır. En son moda trendlerini takip ederek yeni tasarlanmış olan berjer koltuk takımlarına uyumlu halleri ile dikkat çekmektedir. Son dönemlerde ülkemizde berjerler de koltuk takımlarında olduğu gibi zıt renkler kullanılmaktadır. Zıt kutuplarda gerçekleştirilen tasarımla şıklık ve hareketleri kazandırarak ortamların dinamiğini yükseltmektedir. Sizlerde zıtlıkları uyumsuzluklar olarak görmeden şık bir yaşantının parçası olduğunu anlayabilirsiniz. Her tarza ve her modele uygun berjer koltuk takımlarının olmazsa olmazı baba koltuğu olarak da adlandırabileceğimiz konforun başyapıtlarından bir parça olarak yalnızca salonlarda değil oturma gruplarında yatak odalarında ve hatta çocuk odalarında yer alabilmektedir.

Zıtlıklarda Şıklık Arayın

Duvarlardan oturma gruplarına yemek masasından yatak odasına kadar günümüz tasarımları zıt renklerin ve zıtlıkların vermiş olduğu huzur ve tasarımları kullanmaktadır. Doğanın gereği olarak zıtlıklar birbirini çeken beni bir ahenk oluşturan mıknatıs etkisi yaratan enteresan bir durumdur. Bu durum Dünya’da birçok alanda kullanıldığı gibi en trend mobilyalarda da sizlerde koltuk takımlarımızın tamamlayıcısı olan berjerler ile konforunuzu sonuna kadar kullanabilir de dediğiniz gibi bir takıma sahip olabilirsiniz. Birbirinden farklı konseptlere uygun berjer koltuk takımlarına farklı renklerde tercih ederek muhteşem uyumu sizlerde fark edebilirsiniz.

Hareketli Ruh Halinizi Mobilyalarınız Yansıtsın

Mobilya seçiminde ev ortamının tercihi kadar sizlerin de duygu bütünlüğünüz oldukça önemlidir. Şık ortamlarda yaşama isteğinizi ancak beklediğimiz şartlara göre arayacağınız tasarımlarda bulabilirsiniz. Ruh halimizi yansıtan mobilyalarınızı tasarlayabilmek veya tasarlatabilmek için öncelikle evinizin ölçülerine almanız gerekmektedir. Bu aşamada berjerlerinizi kullanacağınız alanları da ölçmeliyiz. Koltuk takımınızı da yerleştirebilmek açısından önemlidir. Öncelikle birçok alanda kullanılabilen berjerin kullanım alanının net olarak belirleyin. Berjer koltuk takımlarını koyacağınız alanı rengine mi kompozisyonuna göre değerlendirerek en uygun tasarım ve renk seçimini yapmalısınız. Bu sayede sizlerde hem ruh halinizi hem de karakterinizi yansıtma fırsatı bulabilirsiniz. Eğlenceli hareketli ve bir o kadar zevk sahibi olduğunuzu belirlemiş olduğunuz konseptler ile ispatlayabilirsiniz. Mobilyadan veya dekorasyondan fazla anlamayan insanlar birbirine uyumlu renkleri tercih etseler de mobilyadan anlayan uzman kişiler tercihlerini zıt renklerden yana kullanarak eşsiz bir kombin oluşturma çabasındadırlar.

Yukarı Dön
Kapat Zoom