'; Modern Banyo Modelleri Ve Dekorasyon Fikirleri » Move Mimarlık A.Ş.

Modern Banyo Modelleri Ve Dekorasyon Fikirleri

Modern Banyo Modelleri Ve Dekorasyon Fikirleri

Modern Banyo Modelleri Ve Dekorasyon Fikirleri

Modern banyo modelleri ve dekorasyon fikirleri banyonuzu baştan aşağı yenilemeniz için faydalı olacaktır. Ufak dokunuşlarla banyolarınızı göz alıcı modern banyolara çevirmeniz mümkündür. İster baştan aşağı yenileyin isterseniz yalnızca küçük değişikliklerle olduğundan çok daha estetik bir görünüme sahip olmasını sağlayın. Profesyonel mimarlık firmaları tarafından alacağınız desteklerde başta banyolarını olmak üzere evinize her alanında yeniliğe kapı açmanız için faydalı olacaktır. Evinizdeki özellikle banyo ve mutfağın yenilenmesi unutmayın ki evinizin maddi değerini arttıracaktır. Bu yüzden basit minimalist tasarımlarla çok masraf etmeden güzel bir banyo oluşturabilirsiniz. Banyolarda sadelikten yanaysanız öncelikle az malzeme kullanarak sade bir kompozisyon oluşturmalısınız. Bu kompozisyon içerisinde tuvalet ve banyo malzemelerini modern bir dolap içerisinde saklanması gerekmektedir.

Modern Banyo Dekorasyonu Nasıl Yapılır?

Modern banyo modelleri herkesin hayalidir. Özellikle dar banyolarda dekorasyon fikirleri ne oldukça çok ihtiyaç bulunmaktadır. Banyolar evlerin ortak kullanım alanı olması ve özel rahatlama yerleri olması nedeniyle dekorasyonu da bir o kadar önemlidir. Banyo dekorasyonu öncelikle ölçüsüne daha sade daha yalın bir dekorasyon seçilmelidir. Profesyonel iç mimarlık firmaları tarafından genellikle düzenli yalın tasarımlar önerilmektedir. Banyolarda koyu renkler tercih edilmekte koyu renk üzerine altın varaklı aynı ve aksesuarların uyumu trend olarak kullanılmaktadır. Oldukça cesur çizgiler barındıran bu dekorasyonlar renk uyumları ile daha ferah daha ne de sağlamaktadır. Koyun eklerinin yanında siyah beyaz uyumunun da kullanılması yine banyonuzu çok daha geniş ve modem gösterecektir.

Canlı Bitkiler Ve Yeşillikler

Banyolar dar ve karanlık alanlar olması nedeniyle ferahlatmak için renginden dekorasyonlara kadar birçok işlem yapılmaktadır. Bu işlemlerin yanı sıra ortamların ferah olması ve havasının temizlenmesi için bitkilere de yer vermeniz iyi bir fikir olabilir. Banyolarda aloe vera devetabanı eğrelti otu gibi birçok bitkiye yer verebilir bu bitkiler sayesinde dekorasyonlarınıza nefes aldıracak yeni çizgiler ekleyebilirsiniz. Bu tür bitkiler ışığa dayanıklı kolaylıkla solmayan bakımı kolay ve dekoratif görünüme sahiptir. Profesyonel iç mimarlık çalışmaları arasında da sık sık yer verilen içkiler banyoları nasıl nefes aldıracak tır. En sıra dışı banyo dekorasyonları için Türkiye’nin başarılı iç mimarlık firması Move mimarlıktan yardım alabilirsiniz.

 

Yukarı Dön
Kapat Zoom