'; Müstakil Ev Bahçe Dekorasyonu Örnekleri Ve Önerileri » Move Mimarlık A.Ş.

Müstakil Ev Bahçe Dekorasyonu Örnekleri ve Önerileri

Müstakil Ev Bahçe Dekorasyonu Örnekleri ve Önerileri

Müstakil Ev Bahçe Dekorasyonu Örnekleri ve Önerileri

Müstakil ev bahçe dekorasyonu örnekleri ve önerileri son zamanlarda bahçeli ve geniş alanlara sahip evi olan insanların özen göstermeye başlaması ile güncem olan bir konudur. Günümüzde var olan virüs salgını nedeni ile birçok insan evlerine kapanmak zorunda kaldı. Bu nedenle de bahçeli evi olan kişiler bahçeleri ile daha çok ilgilenme fırsatı bulmuştur.

Tercih edilecek olan ürünlerin çoğunlukla doğal bir görünüm elde etmesini sağlamak adına yapıldığı bilinmektedir. Çiçekler ile renklendirilmiş olan bahçe tasarımlarının ortasından taşlar ile döşenmiş doğal görünümlü yürüyüş yolları kendisini göstermektedir. Bu tasarımların son zamanlarda sıklıkla tercih edildiği ve sevilerek kullanılmakta olduğu görülmektedir.

Dekoratif Bahçe Çitleri

Müstakil ev bahçe dekorasyonu için eşsiz bir parça olan çitlerin büyük önemi bulunmaktadır. Yalnızca bahçenin çevresini kaplamak adına kullanılıyor olduğu düşünülmekte olan ürünlerdir. Ancak bu ürünler bahçe dekorasyonu için büyük bir önem arz etmektedir.

İç mimarlık hizmetlerinde klasik model olan düz çitlerin yanı sıra farklı modellerle bezenmiş farklı büyüklü küçüklü olarak hazırlanmış olan çitlerin daha çok kullanılıyor olduğu görülmektedir. Son zamanlarda en çok tercih edilen çit modellerinin farklı şekillerde kesilmiş olan bahçe çitleri olduğu bilinmektedir. Tek renk olarak satılıyor olan çitlerin bahçenin dekorasyonuna uygun olarak boyanmış olması dekorasyon için en önemli uygulamalarından birisidir. Bu sayede birçok aksesuar kendisini daha güzel göstermiş ve daha şık bir görüntü elde edilmiş olacaktır.

Dekoratif Bahçe Yolları

İç mimarlık müstakil ev bahçe dekorasyonu arasında en doğal ve en etkileyici şekilde kendisini gösteren unsurlar dekoratif yollardır. Kullanılan yolların bahçenin bir bütünü gibi durması gerekmektedir. Doğal görünüşü ile bahçenin duruşunda büyük bir etki yaratacak ve dekorasyonun en önemli parçası haline gelecektir.

Kullanılacak yollarda parça taşların farklı şekilde yerleştirilmesi ile düz bir yol elde edilerek bahçenin düzenine uygun bir yol elde edilebilmektedir. Bunun yanı sıra çakıl taşları ile dolu bir yol görüntüsü oluşturmak adına bu yapıda olan taşların bir bölgeye sabitlenmesi ile de farklı yol modelleri oluşturulabilmektedir. Bütün bunların yanı sıra kişilerin tercihlerine göre farklı şekiller de oluşturulabilmektedir.

Yukarı Dön
Kapat Zoom