'; Pentone Rengi Living Coral » Move Mimarlık A.Ş.

Pentone Rengi Living Coral

Pentone Rengi Living Coral

Pentone Rengi Living Coral

Pantone rengi Living Coral ( canlı Mercan) trend iç mimarlık uygulamaları sergileyen firmaların tercih etmiş olduğu tasarım modellerinden biridir. Uygulama alanlarında yumuşaklığı ve enerji potansiyeli nedeniyle tercih edilmekte olan canlı mercan oldukça ilgi çekici bir yapıya sahiptir. Renk tonlamaları uygulandığı alanda adeta bireyleri büyüsü altına almaktadır. 2019’un en beğenilen rengi olarak da seçilmiş olan Living Coral halen modası geçmeden kullanılmaktadır. Özellikle canlı ve dinlendirici bir ortam oluşturmak istediğiniz yatak odalarında duvar rengi olarak kullanabileceğiniz gibi yatak odası mobilya rengi olarak da kullanabilirsiniz. Aynı zamanda evinizin salonunda yine duvar rengi veya çeşitli mobilyalar ile kombin oluşturacak şekilde farklı tonlarını kullanabilmeniz de mümkündür. Her ortamda modern ve yalın bir görünüm oluşturmasının yanında lüks bir kombin de oluşturmanıza yardımcı olmaktadır.

Living Coral Her Yaştan Ve Cinsiyetten Kesime Uygundur

Trend iç mimarlık uygulamaları konusunda araştırma yapanların karşısına genelde Living Coral gibi göz alıcı modern çalışmalar çıkmaktadır. Zengin göz alıcılığı kadar ortama kazandırmış olduğu ambiyansa ciddi manada beğenilmekte ve birçok kişi tarafından evlerine yansıtılmaktadır. Living Coral rengi dinamik ve nötr tonlarda oluştuğu için özellikle İskandinav stili mobilyalar da ciddi manada hareketli biz yapı oluşturmaktadır. Alanında kullanılan bu renk birçok stilin başarılı tamamlayıcısı olabilmektedir. Özellikle pastel ve neon renklerle kombinlendiğin de hem enerjik hem de soft bir ortamın oluşmasını sağlamaktadır. Bu yönleriyle her yaşta birey için ve her iki cinsiyette ki kişiler için oldukça uygun ve sevilen bir alanın oluşturulması sağlanmaktadır.

Pentone Yılın Rengi

Genellikle Trend iç mimarlık uygulamaları konusunda kayda değer açıklamalarda bulunan Pantone her yılın aralık ayında yeni yılın trend rengini açıklamaktadır. Geçtiğimiz yıllarda tek bir rengi seçen Pantone bu yılın rengini iki renk birden belirledi. 2021 yılının renkleri olarak ultimate Gray ve Illuminating seçildi. Bu renklerin seçilmesinde 2020 yılına damgasını vuran olayların zıtlığı etkili olmuştur. Grinin sert yapısı kayaları sarının yumuşak yapısı ise güneşin aydınlığını simgelemekte ve yaşam alanlarında mükemmel bir uyum sağlamaktadır.

Yukarı Dön
Kapat Zoom