'; Shelton Villaları Projesi & İç Mimarlık Hizmeti » Move Mimarlık A.Ş.

Shelton Villaları Projesi & İç Mimarlık Hizmeti

Shelton Villaları Projesi & İç Mimarlık Hizmeti

Doğanın içerisinde huzurlu bir yaşam alanı sunan Shelton Villaları, Ankara’nın Gölbaşı ilçesinde modernliğiyle ön plana çıkıyor.

Projenin öne çıkan özelliklerinden biri doğaya kucak açması oldu. Etrafını saran ağaçlar ve Shelton ortamının içerisinde yer alan kuşlar, sincaplar, çiçekler ile tamamen şehrin gürültüsünden uzak, doğayla iç içe bir yaşam.

Shelton projesi, her detayıyla insanların huzurlu ve konforlu yaşayabileceği bir proje oldu. İçerisinde bulunan alanlar şu şekilde;

  • Sauna
  • Kapalı yüzme havuzu
  • Buhar odası
  • Çocuk oyun alanı
  • Tenis kortu
  • Basketbol sahası
  • Fitness salonu
  • Hobi odası
  • Tenis kortu

51 adet villadan oluşan bu proje, aileler başta olmak üzere her yaştan kesime hitap eden alanlarıyla modern ve ideal bir yaşam alanı. Sosyal ortamlarının yanı sıra spor faaliyetlerinin de böylesinde doğayla bir arada olması, konukların en çok dikkatini çeken özelliklerden.

Ailelerin, çocuklarını doğal ve güvenli bir ortamda büyütmek için tercih sebebi oldu. Konforlu ve huzurla büyüyen çocuklar aynı anda hem şehirde hem de şehirden bağımsız doğal bir alanda büyüme fırsatı buluyor.

Shelton projesinin bir diğer önemli özelliği ise ulaşım ağlarına yakın olması ve Armada Alışveriş Merkezin 12 dakikalık bir mesafede yer alması. Böylece konuklara bütün ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılayabilme imkanı sunuluyor.

Teknolojiyle Gelen Konfor!

Shelton projesi teknolojiyi yakalayan modern mimarisi ile estetik anlamda göz dolduran bir yapıya sahip. Zengin ve her detayıyla düşünülen iç mimarisi, doğa ile uyumu yakalayabilen özellikleri sayesinde diğer projelerden sıyrılmayı başarıyor.

Şehrin İçinde Doğaya Kucak Açan Huzurlu Bir Yaşam

Shelton projesi, her detayı incelikle ve özenle düşünülen 12 tanesi Genova tipi olmak üzer 40 villalık bir proje.

30.000 metrekarelik yeşil alanı ile konuklara doğanın bünyesinde huzurlu ve konforlu bir yaşam imkânı sunuyor. Şehir merkezindeki AVM’ye ve ulaşım ağlarına yakın olması konuklara yaşam pratikliği kazandırıyor.

Her yere kolaylıkla erişilebilirliği, spor ve sosyal faaliyetleri öne çıkarması, özellikle çocuklar için birçok alan sunması ve bütün bunları doğa ile iç içe yapabiliyor olması Shelton projesinin en dikkat çekici ve ayırıcı özellikleri olmayı başarıyor.

Yukarı Dön
Kapat Zoom