'; Yatak Odası Duvar Dekorasyonu » Move Mimarlık A.Ş.

Yatak Odası Duvar Dekorasyonu

Yatak Odası Duvar Dekorasyonu

Yatak Odası Duvar Dekorasyonu

Yatak odası duvar dekorasyonu fikirleri ile yatak odanızı bambaşka bir ortama çevirebilirsiniz. Gelişen teknolojilerle donatılmış ağınız yatak odalarınız görünümleriyle de adeta görenleri kıskandıracak güzellikte olabilir. Hem kadınlar için hem erkekler için hem de evli bireyler için bütün yatak odalarına uygun birçok dekorasyon fikri bulunmaktadır. Işıklardan kullanılan mobilyalara kadar detaylar önemlidir. En çok da duvar detayları ciddi manada önem arz etmektedir. Yatak odasının duvarlarını isterseniz resim galerisine çevirebilir veya led ışıklarla adeta renk cümbüşü ne döndürebilirsiniz. Tabi ki de mobilya alanında gelişen akıllı mobilyalardan da faydalanarak duvarlarınızı doldurabilirsiniz. Ancak günümüzde en popüler en trend uygulamalar unutulmamalıdır ki geri dönüşüm malzemeleri ile yapılan dekorasyonlar Iğdır. Örneğin çocuğunuzun oyuncaklarından hatta kaykayından mesela raf yapabilirsiniz. Daha birçok yaratacak fikri sizlerde ödüllü iç mimarlık ofisi olan Move mimarlıktan öğrenebilirsiniz.

Yatak Arkası Duvar Resmi

Özellikle evli bireyler için yatak odasında yatağın baş kısmındaki resim oldukça önemlidir bir uygulama olarak düğün resmi asılsa da çok daha dekoratif fikirler bulunmaktadır. Özel bir yatak odasına sahip olmak istiyorsanız atak arkası duvar resmi ile bu isteğinizi pekiştirebilirsiniz. Var arkasına ışıklarla desteklenmiş manzara resimleri ciddi manada ferahlatıcı bir etki yaratabilir. Gördüğünüzde sizi ve başka görenleri etkileyecek birçok doğa resmi ne yer verebileceğiniz gibi geometrik şekillerden tasarlanmış olan sıra dışı ve özgür detaylara da yer verebilirsiniz. Yalnızca resimlerden değil isterseniz resimlerin haricinde üç boyutlu görsellerden de faydalanabilirsiniz. Daha gerçekçi daha etkileyici üç boyutlu birçok farklı iç mimarlık uygulamasından faydalanabilir. Bu sayede daha ferah bir ortama kavuşabilirsiniz.

Özel Tasarım Yatak Başı

Günümüzde refah seviyesinin artmasıyla birlikte birçok alanda özel tasarım aksesuarlar kullanılmaktadır. Yatak odalarında da gardıroptan yatağa kadar birçok mobilya özel tasarım mobilyalar da seçilmektedir. Yatağınızı gösterecek en büyük detay ise şüphesiz yatak başıdır. Özel tasarım ışıklı ve kullanışlı bir yatak başı tasarımı yaparak sizlerle hem kullanışlı hem de hoş bir yatak odasına sahip olabilirsiniz. Ödüllü iç mimarlık ofisi olan Move mimarlıktan birçok farklı yatak başı önerisi alabilirsiniz.

 

Yukarı Dön
Kapat Zoom