'; Yetişkinlerin Bile Bayılacağı Şık Bebek Odaları » Move Mimarlık A.Ş.

Yetişkinlerin Bile Bayılacağı Şık Bebek Odaları

Yetişkinlerin Bile Bayılacağı Şık Bebek Odaları

Yetişkinlerin Bile Bayılacağı Şık Bebek Odaları

Yetişkinlerin bile bayılacağı şık bebek odaları her geçen gün farklı stilleri ile karşımıza çıkmaktadır. Birbirinden farklı renkler ve birbirinden fonksiyonel oda takımları ile her geçen gün daha şık tasarımlar karşımıza çıkmaktadır. Özgün tasarımları ile movie iç mimarlık ofisi yetişkinleri kıskandıracak bebek odaları tasarlanmaktadır. Bebek odası olarak tasarlanan odalar montessori tarzı bir tasarım olup bebeklikte başlayan serüvenin gençlik yıllarına kadar devam edebilmesini sağlamaktadır. Dönüşebilen mobilyalar sayesinde çocuklarınızın sıkılmayacağı eğlenceli farklı mobilyalar odanın havasını değiştirmektedir. Yalnızca mobilyalarla kalmayıp aydınlatmadan duvar renkleri ne kadar yumuşak bir çizgide tasarımlar gerçekleştirilmektedir. Yalnızca sizleri değil gören herkesi kıskandıracak birbirinden farklı önerilere movie iç mimarlık ofisi sayesinde sahip olabilirsiniz

Bebek Odası Tasarım Önerileri

Bebek odası bebeklerinizin tüm ihtiyacını giderebilecek bir ortam olmalıdır. Bu kapsamda çocuklarınızın kıyafetini koyabileceğiniz dinlenmesini sağlayabileceğiniz mamasını yedirebileceğiniz bir yerdir. Ayrıca oyunlarını oynatabileceğiniz değişik aktivitelerle zaman geçirebileceğiniz bir tasarım olmalı ve bu tasarımın uygulamaya konulması gerekmektedir. Movie iç mimarlık ofisi tarafından birbirinden farklı mobilyalar ve bebek odası dekorasyon önerileri yapılmaktadır. Çocuklarınızın hassas olduğunu unutmadan mobilya seçimlerinizde kimyasal boyalardan uzak doğal ürünlere yönelmeniz gerekmektedir. Bebeklerinizin özellikle 7 ve 8 aylardan itibaren hareket edeceğini düşünerek güvenliğini tehlikeye düşürecek mobilyalardan da uzak durmalısınız. Bunlar haricinde özellikle ahşap ve beyaz renkli farklı mobilyalardan faydalanabilirsiniz. Hatta dilerseniz montessori tarzı farklı tasarımlar ile bebekleriniz için çok daha büyük özgürlük alanları oluşturabilirsiniz.

Ankara’da İç Mimarlık Ofisleri

Move iç mimarlık ofisi bebek odası başta olmak üzere çocuk odası genç odası oturma odası, yatak odası ve daha birçok farklı odanın tasarımında özgünlüğü baz almaktadır. Özgün kullanıcı dostu ve dönüşebilen mobilyalar sayesinde çok daha konforlu alandan elde etmeyi planlamaktadır. Nitekim planlanan tasarımlar müşteri memnuniyeti ile sonuçlanmaktadır. Firmamız Ankara’da ve İstanbul’da büyük ölçekli üst yapı projelerinde benzersiz tasarımlara imza atmıştır. Yapmış olduğu işlerle iç mimarlık alanındaki profesyonellerine tüm Türkiye’ye ispat etmiştir. Sizlerde yaşam alanlarınıza benzersiz alanlara çevirmek için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Yukarı Dön
Kapat Zoom