'; 2021 Modern Şömine Modelleri » Move Mimarlık A.Ş.

2021 Modern Şömine Modelleri

2021 Modern Şömine Modelleri

2021 Modern Şömine Modelleri

2021 modern şömine modelleri ile evler yine mükemmel bir ambiyansı yakalıyor. Geçmişten günümüze kadar şöminenin estetikli vazgeçilmeyen mimarlık çalışmaları arasında yer almaktadır. Günümüzde farklı şömine modelleri ile evleri dekore edilmesi sağlanmaktadır. Şömineler dekoratif amaçlı kullanımlarının dışında asıl amacı olan ısıtma içinde hala tercih edilmektedir.

Farklı malzemelerden farklı görünümler elde edilebileceği gibi iç mimarlık firması tarafından tasarlanmış olan benzersiz özellikli şöminelerde kullanılabilmektedir. Şömine modelleri seçilirken profesyonel bir yardım almak eşyalar ve renk ile uyumlu bir tasarıma imza atmak önemlidir. Ambiyansın baştan aşağı düşünülerek uygulanması istenenin ötesinde çok daha şık bir ortam oluşturabilmek için gereklidir.

Ev Şöminesi Kullanım Yerleri

Gelişen teknolojiler sayesinde şöminelerin birçok alanda kullanılabilmesi mümkündür. Geceleri alevlerin ahengi ile huzurlu bir ortamda zaman geçirmek isteyenler şöminenin ambiyansının oluşturduğu bir yaşam alanı tercih edebilir. İnsanların modern bir şömineye sahip olabilmesi gerekmektedir. Günümüz teknolojileri sayesinde hem elektrikli hem de klasik şömineler rahatlık ve evin birçok bölgesinde kullanılabilmektedir. Türkiye’nin ödüllü iç mimarlık firması olan Move mimarlık tarafından birçok farklı model ile sunulmaktadır.

Ayrıca farklı kullanım alanları ile şömineler isteğinizin de ötesinde yaşam alanlarınıza hayat vermektedir. Şömineler farklı modelleri ve farklı ambulansları ile genellikle salon veya büyük oturma odalarında tercih edilmektedir. Ancak yine kullanıcıları tercihine göre yatak odasında dahi kullanılabilmektedir. Ancak şömine tercih yapılırken yalnızca bir şöminenin kullanılması değil şömineyi bu uygulayacak spot ışıklardan çevredeki geometrik dengeye kadar birçok konu ele alınmalıdır.

Ev Şöminesi Kullanım Çeşitleri

Geçmişten günümüze taşınan en değerli miraslardan birisi şöminenedir. Şömine evin ısıtılması ve evin aydınlatılması için kullanılmakta olan bir yapıdır. Ancak günümüzde genellikle yalnızca görüntüsünden faydalanmak amacıyla tercih edilmektedir. Gelişen mimari teknolojiler sayesinde görünümünün de ötesinde şöminelerin ısısından aydınlatmasından faydalanmak günümüzde mümkündür.

Hatta isteğinize göre şömine ateşinde bir çay demleyelim demek de mümkündür. Türkiye’nin ödüllü mimarlık firması Move mimarlık farkı ile birbirinden farklı tasarımlar ve birbirinden işlevsel birçok çeşit şömine tasarımına ulaşabilirsiniz. Böylece şöminenin estetiklerini ve farklı kullanım imkânlarını evlerinizin en değerli köşelerine taşıyabilirsiniz.

 

Yukarı Dön
Kapat Zoom