'; Sıcağa Ve Neme Dayanıklı 10 Zemin Alternatifi » Move Mimarlık A.Ş.

Sıcağa Ve Neme Dayanıklı 10 Zemin Alternatifi

Sıcağa Ve Neme Dayanıklı 10 Zemin Alternatifi

Sıcağa ve Neme Dayanıklı 10 Zemin Alternatifi

Sıcağa ve neme dayanıklı 10 Zemin alternatifi bir evin tasarımı için en büyük öneme sahip olan unsurdur. Isıya ve nema dayanıklı ola eminlerin evin ısı yalıtımı için de büyük bir katkısı bulunmaktadır. İç mimarlık hizmetlerinde Yatak odası, banyo ve mutfak gibi alanlarda bu tarz ürünlerin kullanılıyor olmasına büyük önem gösterilmesi gerekmektedir.

Görünüşü ile göz kamaştıran ahşabın vazgeçilmez tutkusuna sahip olan kişilerin genellikle su geçirmez olan laminat parkelerin tercih etmekte oldukları bilinmektedir. Hem doğanın bir parçasını evlerinde göstermek hem de dekorasyonun en önemli parçasını oluşturmak için eşsiz bir parçadır.

Suya dayanıklı olan parkelerin tercih ediliyor olmasının en büyük sebepleri arasında ucuz olması ve görüntüsü ile birçok yönden dekorasyona katkı sağlaması yer almaktadır.

Mutfak Yer Döşemesi Çeşitleri

Mutfak için tercih edilecek olan İç mimarlık zemin dekorasyonu ürünlerinin ısıya ve suya dayanıklı olması büyük önem taşımaktadır. Tercih edilecek olan modelin hem işlevsel hem de şık olması önem taşır. Bu nedenle döşeme seçmek göründüğünden daha zordur. Yer döşemesinin seçilmesinde dikkat edilmesi gereken en önemli unsur zaman içerisinde oluşabilecek olan sararmalara ve çatlamalara karşı dayanıklı olmasıdır.

Mutfak döşemesi olarak en çok tercih edilen çeşit fayanslardır. Kolay temizlenebilir olması ve dayanıklı olması bu ürünün en fazla kullanılıyor olmasından kaynaklanmaktadır. Bunun aynı sıra PVC kaplamalar da bulunmaktadır. Bunlar ise renk ve desen konusunda yoğun bir seçenek bulundurmakta olan kolay temizlenebilir ve dayanıklı olan ürünlerdir. Son olarak linolyum kaplamalar bulunmaktadır. Bu kaplamalar diğer zemin kaplamalarına göre daha doğal bir görünüm elde edilmesini sağlamaktadır.

Ankara Move İç Mimarlık Ofisi

Modern ve bir o kadar sıra dışı görünümler elde etmek isteyen kişilerin ilk adresi Move İç Mimarlık ofisinden yana olmalıdır. İç mimarlık zemin dekorasyonu başta olmak üzere her türlü ayrıntıyı göz önünde bulundurarak dekorasyon işlemini tamamlamaktadır.

Alanında uzman olan kadrosu ve verdiği hizmet ile sık sık günceme gelmekte olan bu ofisin müşterilerin isteklerine odaklı olarak çalışmakta olduğu ve her zaman için en kaliteliyi sunmakta olduğu görülmektedir.

Yukarı Dön
Kapat Zoom