'; Tasarımcılara Ve Mimarlara Göre En İyi Dış Cephe Boya Renkleri Nelerdir? » Move Mimarlık A.Ş.

Tasarımcılara Ve Mimarlara Göre En İyi Dış Cephe Boya Renkleri Nelerdir?

Tasarımcılara Ve Mimarlara Göre En İyi Dış Cephe Boya Renkleri Nelerdir?

Tasarımcılara Ve Mimarlara Göre En İyi Dış Cephe Boya Renkleri Nelerdir?

Tasarımcılara ve mimarlara göre en iyi dış cephe boya renkleri nelerdir? Sorusuna birçok farklı yanıt bulmak mümkündür. Günümüzde üst yapı projeleri çeşitli malzemeler ve çeşitli dış cephe kaplamaları kullanılarak yapılmaktadır. Uygulamaların çeşitliliği beraberinde dış cephede renk çeşitliliğini de çoğalmaktadır. Prestijli uygulamaları sürekli yapı sektöründe gündemde olan Move mimarlık hizmet vermektedir.

Ayrıca profesyonel mimarları ile birçok öneri de bulunmaktadır. İç mimarlık uygulamaları kapsamında dış cephe için birçok farklı renk önerilmektedir. Ancak bu önerilen renklerin evlerin yapısına ver bulunduğu alana göre değişiklik gösterdiğini unutmamak gerekmektedir. Bulunduğu ortamda uyum içerisinde olabilecek toprak tonlarında ki renkler yahut beyaz ve mavi renkler şık bir ev için yeterli olacaktır.

Dış Cephe Tasarımları

Evin içerisindeki yaşayanlar yaşam alanlarını düzenleyerek kendi morallerini yükseltebilirler. Bu noktada da huzurlu ve mutlu bir zamanda yaşamanın keyfini sürebilirler. Ancak iç mimarlık uygulamaları genellikle konfor ve estetiği dayalı çalışmalar olarak karşımıza çıkmaktadır. Ancak dış cephe tasarımları iç mimari den biraz daha farklı olarak binanın özelliklerini toza yağmura sese karşı dayanımını etkileyen en önemli çalışmalardır.

Binanın birçok faktöre dayanımını arttıran ve bunlarla beraber estetik bir görünüme sahip olmasını sağlayan birçok farklı dış cephe uygulaması bulunmaktadır. Bu uygulamalar arasında granit kaplama, cam kaplama, kompozit kaplama, betopan kaplama, PVC kaplama gibi birçok farklı kaplama teknikleri bulunmaktadır. Zevkinize ve gereksinimlerinize uygun dış cephe dekorasyonlarını seçebilmek için Movie mimarlıktan profesyonel yardım alabilirsiniz

İç Mimari Tasarım

Türkiye’nin en prestiji projelerini tasarlamakta olan Move mimarlık iç mimarlık alanında birçok uygulamayı benzersiz bir şekilde sunmaktadır. Birçok farklı tasarımıyla prestijli bir üst yapı projelerinde imzasız bulunduran firmamız hem iş yeri hem de ofis alanlarında birçok modern uygulamayı hayata geçirmektedir.

Profesyonel ekibi sayesinde iç mimarlık çalışmalarında hem proje aşaması hem de uygulama aşaması ile yer almaktadır. A’dan z’ye üç boyutlu tasarımları ile uygulama öncesi tasarımları beğeniye sunulması ve revizyon onlarla birlikte son halinin kısa süre içerisinde uygulanması sağlanmaktadır. Başta Ankara olmak üzere Türkiye’nin en modern yapılarında modan iç mimarlık çalışmaları Movie mimarlık imzasıyla sürdürülmektedir.

 

Yukarı Dön
Kapat Zoom