'; Ankara’nın Gözde Projesi: Yeşil Barış Sitesi » Move Mimarlık A.Ş.

Ankara’nın Gözde Projesi: Yeşil Barış Sitesi

Ankara’nın Gözde Projesi: Yeşil Barış Sitesi

Mimari ve iç mimari planlamalarıyla Ankara’nın gözde yaşam merkezi olmaya hak kazanan Yeşil Barış Sitesi, konukların favorisi haline geldi.
Proje kapsamında yer alan yeşil barış villa mimari yapıları konukları büyülemeyi başardı.

Peki, bu projenin en önemli avantajları nedir?

İlk olarak bu projenin konum açısından avantajlarından bahsedelim.

  • Ankara’nın Çayyolu Alacaatlı mevkiinde yer alan Yeşil Barış sitesi, ulaşım ağlarına ve araçlarına oldukça yakın. Aynı zamanda toplu taşıma araç duraklarına yakınlığı da bu sitenin avantajları arasında.
  • Sitenin 7/24 güvenlik sistemi var. Böylece konuklarına güvenli ve huzurlu bir yaşam alanı sunuyor.
  • Konakların hem iç hem dış yapısı kaliteyle planlanmıştır. Dış kapısı, garaj kapısı, cam ve çerçeveler takılıdır.
  • İç yapısı ise elektrik, ısıtma alt yapısı, tesisatı ile tamamen kullanıma hazırdır. Duvarlar alçılıdır.
  • Özellikle aileler için idealdir.
  • Şehir merkezine, alışveriş merkezine, hastanelere, okul ve üniversitelere yakındır. Böylece ulaşım konusunda herhangi bir sorun çıkarmaz.
  • Şehre ve ulaşıma yakın olmasına rağmen şehrin gürültüsünden uzak ve huzurludur. Böylece hem istenilen zamanda sosyal ortamlarda faaliyetlere katılabilir hem de uzaklaşmak, dinlenmek istediğiniz zamanlarda kendi özel alanınızı yaratabilirsiniz.
  • Temiz ve ferah bir havası vardır. Şehir yaşantısında oluşan çevre kirliliği, kötü hava vs. yoktur.
  • Ağaçlandırmaları sayesinde doğal bir yaşam alanı vardır. Konuklara yeşil alan avantajı sunar.

Proje İçeriği Nasıl?

Tamamen özel ve huzurlu yaşamın gerekliliklerine uygun olarak hazırlanan yeşil barış villa projesi birçok özelliği de kapsar. İlk olarak proje içeriğinin zengin mimariyle ince ve detaylı düşünülerek oluşturulduğunu belirtelim.

Teknolojiye ayak uyduran mimari çözümler sayesinde konuklara modern yaşama ayak uydurma şansı veriyor.

Çiziminden planlama ve tasarım, uygulama aşamasına kadar tamamen başarısını kanıtlamış bir proje olarak karşımıza çıkıyor.

Bu projede yer alan villalar içerisinde her konuta özel bahçeler, havuz, bahçeye açılan salon, çatı katı, hobi odası, çalışma odası, yardımcı odası ve ikişer banyo yer alıyor.

Bir ailenin rahatlıkla geniş ve ferah bir ortam içerisinde yaşaması için planlanan proje, Ankara’nın gözdesi haline geldi.

Lüks ve modern yaşamı tercih eden, bununla beraber güvenliği ve doğa ile iç içe olmayı da önemseyenlerin yeni yaşam alanı oldu.

“Ankara’nın Gözde Projesi: Yeşil Barış Sitesi” başlıklı makalemizden memnun kaldıysanız “Vera İncek Villaları & İç Mimarlık Hizmeti” başlıklı makalemize de göz atabilirsiniz.

Yukarı Dön
Kapat Zoom