'; Vitrin Beytepe İç Tasarımı » Move Mimarlık A.Ş.

Vitrin Beytepe İç Tasarımı

Vitrin Beytepe İç Tasarımı

Vitrin Beytepe İç Tasarımı

Vitrin Beytepe iç mimarlık çalışmalarında uzman ve profesyonel iç mimarlar ile çalışmıştır. Projenin bünyesinde bulunan iç mimarlar, ev, sinema, ofis, restoran, otel ve kütüphane gibi mekanları veya bahçe gibi alanları müşterinin istek, beklenti ve ekonomik bütçesini göz önünde bulundurarak estetik ilkelere göre tasarlar. Tasarım alanında ön araştırma yapılır ve iç mimarlar, proje sonuna kadar mimarlık ekibinde yer alır. Odaları ve oda mobilyalarını araştıran bu uzman kişiler çeşitli planlamalar ve tasarlamalar yapar. Müşterilerin beklenti, istek ve ihtiyaçlarını göz önünde tutarak salon, çocuk odası, yatak odası, banyo, mutfak, oturma odası, oyun odası, giyinme odası, bahçe gibi alanlarda gerekli değişiklikleri yapmak adına bu alanlara yerleştirilecek öğeleri seçer. Bunun yanı sıra kullanılacak malzemenin kalitesine ve satın alınacak malın kalitesine göre maliyet ve işçilik maliyetlerini hesaplar. Müşteriye, dekoratif malzeme ve mobilya alımında yardım eden iç mimarlar, mobilya, kilim ve perdelerin düzenlenmesine konusunda da destek sağlar. Binanın yeniden düzenlenmesini ve yönetimini araştırır ve planları oluşturarak projeleri yeniden düzenler.

Profesyonel İç Mimarların Özellikleri

Uluslararası İç Mimarlar Federasyonu tarafından iç mimarlık alanında çalışacaklar için temel nitelikler olarak kabul edilen temel özellikler vardır. Bu kapsamda iç mekanların işlevselliği ve kalitesi ile ilgili sorunları tanımlayan, araştıran ve bunları ekleyerek çözen kişiler iç mimar olarak tanımlanır. Buna ek olarak iç mimarlar, iç mekan tasarımı, tasarım analizleri, yapı sistemleri, saha ziyaret bilgileri, estetik, malzeme, iç mekan inşaat bilgileri, ekipman ve iç mekan ile ilgili çizim ve dokümanları üretebilecek eğitim ve deneyimle donatılmış olmalıdır. Bu açıdan Vitrin Beytepe iç mimarlık aşamasında çalışmış olan iç mimarlar bu özelliklere sahiptir ve müşterilerin isteklerini göz önünde bulundurarak hizmet verir.

İç Mimar Nasıl Seçilir?

Evinizi yeniden dekore etmek istiyorsanız bir iç mimar yardımıyla zamandan tasarruf edebilirsiniz. Ayrıca iç tasarım hizmetlerinden de yaratıcı fikirler alabilirsiniz. Bu açıdan evinizde olacak değişimler sizin için planlanır ve rahat hareket edebileceğiniz ortamlar oluşturulur. Evinizi kendiniz dekore etmeye çalışmak, ürün örnekleri üzerinde aylarca çalışma ve araştırma gerektirebilir. Bu aşamada ise iç mimarlar size profesyonel olarak destek olacaktır. Bundan dolayı Vitrin Beytepe iç mimarlık konusunda örnek bir tasarımdır.

Yukarı Dön
Kapat Zoom